УКРАЇНА

У Балаклії сапери почали розмінування поблизу складів з боєприпасами

24 березня, 2017 09:48
УКРАЇНА/У Балаклії сапери почали розмінування поблизу складів з боєприпасами
Зберегти
Вигляд
Інженерно-саперні підрозділи ЗСУ розпочали розмінування території, прилеглої до майданчиків з боєприпасами у Балаклії, де напередодні сталась пожежа.

Інженерно-саперні підрозділи ЗСУ розпочали розмінування території, прилеглої до майданчиків з боєприпасами у Балаклії, де напередодні сталась пожежа.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

Зазначається, що станом на 8 годину 24 березня інтенсивність вибухів на місці надзвичайної події у Балаклії значно зменшилася.

Зранку була проведена авіаційна розвідка місцевості для виявлення осередків пожежі. Також проведено інженерну розвідку.

Після цього на місце події прибули сили інженерно-саперних підрозділів Збройних сил України.

Станом на 7:00 24 березня ДСНС повідомляла, що на складах боєприпасів у Балаклії продовжують спостерігатися вибухи різної інтенсивності.

Нагадаємо, у Балаклії Харківської області близько третьої години ночі 23 березня сталась пожежа, що призвело до вибухів на складі боєприпасів.

У місті та прилеглих населених пунктах оголошено евакуацію. Осколки від боєприпасів розлітаються на велику відстань від місця події.

Повітряний простір над місцем події закритий. Також припинено автомобільний і залізничний рух. Наразі відомо про 1 постраждалу внаслідок вибухів – 54-річна жінка дістала важке поранення у скроню. Радіус евакуації становить 10 км. За словами прем’єра Гройсмана, вибухи можуть тривати від 3 до 7 днів.

Громадське також підготувало storymap про найбільш резонансні випадки пожеж і вибухів на складах боєприпасів України, подібні до нинішньої ситуації у Балаклії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Диверсія є найменш вірогідною причиною вибухів у Балаклії — військовий аналітик.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини