На військових складах в Балаклії Харківської області до кінця дня планується повністю ліквідувати 2 останні осередки тління

На військових складах в Балаклії Харківської області до кінця дня планується повністю ліквідувати 2 останні осередки тління.

Про це повідомив заступник міністра оборони України Ігор Павловський, передає прес-служба Міноборони.

Він, зокрема, додав, що для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації сил і засобів повністю вистачає.

«Інтенсивність вибухів на технічній території продовжує зменшуватися, цієї ночі зафіксовано поодинокі детонації боєприпасів. Після завершення роботи пожежників проведемо інженерну розвідку місцевості і працюватимемо далі», — сказав він.

 Він поінформував також, що військові сапери продовжують очищувати місцевість від вибухонебезпечних предметів на адміністративній території та по периметру військової частини.

Також під час ранкової наради координаційного штабу з ліквідації наслідків події, військові узгодили із місцевою владою питання щодо відновлення будинків,  розташованих у військовому містечку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Балаклія повертається до життя

Нагадаємо, що у Балаклії Харківської області близько третьої години ночі 23 березня сталась пожежа, що призвела до вибухів на складі боєприпасів.

Повітряний простір над місцем події закритий.Радіус евакуації становить 10 км.  

23 березня 54-річна жінка дістала важке поранення у скроню.  Повідомлялось,  що під завалами у Балаклії знайшли поранену жінку. Також під завалами знайдене тіло ще одної людини.

Станом на 8:00 24 березня у Балаклії сапери почали розміновувати територію поблизу складів з боєприпасами

В Міноборони повідомили, що станом на 24 березня пожежу на арсеналі в Балаклії загасили та триває ліквідація її наслідків.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: