У місті Балтимор американського штату Меріленд невідомі намагалися кувалдами повалити стелу — пам'ятний знак мандрівнику Христофорові Колумбу.

У місті Балтиморі американського штату Меріленд невідомі спробували кувалдами повалити стелу — пам’ятний знак мандрівнику Христофорові Колумбу.

Про це повідомляє The Baltimore Sun.

Стела розміщена в місцевому парку, вона вважається найстарішим пам’ятником Колумбу в США.

Хто саме пошкодив пам'ятник, невідомо. На YouTube розміщено відео, на якому видно, як чоловік б’є кувалдою по пам'ятнику.

Ще одна людина водночас тримає табличку з написом «Знести расизм». Закадровий голос на ролику називає Колумба «терористом, який улаштував геноцид», і стверджує, що через мореплавця на території Америки почалося знищення місцевого населення.

Нагадаємо, у Північній Кароліні скинули пам’ятник Конфедерації на протесті проти расизму.

У місті Шарлотсвілль, штат Вірджинія, 11 та 12 серпня відбулися протести так званих «білих націоналістів» на захист пам'ятника Генералу Лі та контр-протести, на які вийшли місцеві мешканці.

Під час однієї з демонстрацій у суботу авто в'їхало в ходу протестувальників, які виступали проти маршу націоналістів, людина загинула. Поліція затримала нападника.

Під час патрулювання в Шарлотсвіллі розбився вертоліт. Згодом у місті через протести та сутички оголосили надзвичайний стан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Страх і ненависть у Шарлотсвіллі: що відомо про сутички на марші правих у Вірджинії

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: