У Бангладеш жінка народила двічі з інтервалом у місяць
Жінка з Бангладеш народила двійню майже через місяць після народження недоношеного хлопчика. Як пише BBC, 20—річна Аріфа Султана народила дитину наприкінці лютого, але через 26 днів її знову госпіталізували з болем у животі.
Лікарі виявили, що жінка все ще була вагітна двійнею, яка містилась у другій матці. Медикам довелось зробити екстрений кесарів розтин. В результаті немовлят визнали здоровими і невдовзі їх виписали без ускладнень.
Султана родом із невеликого села у Бангладеш, вона народила свою першу дитину в лікарні медичного коледжу міста Кхулна.
Через 26 днів після цього вона поскаржилася на болі в животі й 21 березня її госпіталізували у лікарню в місті Джессор.
Гінеколог Шейла Поддар, яка провела кесарів розтин, розповіла журналістам, що вона була шокована. «Ми були шоковані і здивовані. Я ніколи не бачила раніше нічого подібного», — розповіла вона.
«Коли пацієнтку доставили, ми провели УЗД і виявили, що там була двійня», — додала Поддар.
За словами лікарки, жінка та її чоловік «дуже бідні», і у вона «ніколи раніше не проводила процедури ультразвуку», зокрема, напередодні її перших пологів.
«Вона й гадки не мала, що вона виношує ще двоє дітей», — розповіла доктор Поддар. «Ми провели кесарів розтин, і вона народила двійню, хлопчика і дівчинку».
20-річна жінка та її немовлята були виписані 25 березня після того, як провели 4 дні у лікарні.
Медики пояснюють, що у Султани спостерігався випадок так званої «подвійної матки». Часто у жінок з цим захворюванням немає симптомів, і воно зазвичай виявляється під час вагітності, коли проводиться ультразвукове дослідження.
Гінеколог з Сінгапуру, доктор Крістофер Нг, розповів журналістам, що «didelphys», так званий стан наявності двох маток «не така вже й рідкість, як заведено вважати».
«Якби ви заздалегідь провели ультразвук, очевидно побачили б, що у неї дві матки. Але, очевидно, вони з сільської місцевості [і не мають доступу до УЗД]», — сказав доктор.
За його словами, існують різні оцінки щодо того, наскільки часто трапляється таке захворювання. Вважається, що воно зачіпає приблизно одну з 1000 жінок у Великій Британії.
За даними AFP, Султана розповіла, що «щаслива зі своїми дітьми, але стурбована тим, що їх виховання може відбитися на її фінансовому становищі».
Її чоловік заробляє менш як 6 тисяч така (95 доларів США) на місяць на посаді звичайного робітника, але він пообіцяв, що буде «докладати усіх сил», аби виховати дітей.
Раніше ми писали, що в американському Портленді у США 9 медсестер з однієї лікарні народжуватимуть приблизно в один час.
- Поділитися: