Світ

У Барселоні сотні таксистів вийшли на протест проти сервісів Uber та Cabify

28 липня, 2018 18:40
Світ/У Барселоні сотні таксистів вийшли на протест проти сервісів Uber та Cabify
Зберегти
Вигляд
У Барселоні таксисти влаштували страйк у центрі міста. Вони виступають проти сервісів таксі Uber та Cabify, і закликають владу прийняти їхні вимоги.

У Барселоні таксисти влаштували страйк у центрі міста. Вони виступають проти сервісів таксі Uber та Cabify, і закликають владу прийняти їхні вимоги.

Про це повідомляє El Mundo.

Сотні таксистів припаркували свої авто просто на вулиці та влаштували піший протест. Також до столиці Каталонії приїхали таксисти з інших міст, зокрема Більбао, що в 600 кілометрах. Вони також долучилися до протесту.

Водії вимагають скасувати рішення Вищого суду Каталонії, яке не обмежує видачу ліцензій типу VTC (авто напрокат з водієм). Саме такими ліцензіями користуються Uber та Cabify, і вони виявляються дешевшими за звичайні таксі.

Асоціації таксистів заявили, що покладають усю відповідальність на міністерство розвитку Іспанії — саме воно ініціювало скасування обмежень на ліцензії VTC. Раніше на 30 ліцензій таксистів могла бути лише одна ліцензія VTC.

Таксисти в Барселоні почали протестувати ще в середу, 25 липня. У той день Uber та Cabify припинили обслуговувати пасажирів після того, як прихильники звичайних таксі напали на кількох водіїв сервісів, останніх госпіталізували.

Раніше сервіс таксі Uber запровадив ліміт часу водіння для водіїв у Європі, зокрема в Україні, на Близькому Сході та в Африці задля підвищення безпеки водіїв і пасажирів.

Пов`язані новини