У Бельгії затримали партію кокаїну з логотипом «Єдиної Росії» на упаковці

25 серпня, 2018 13:06
default/У Бельгії затримали партію кокаїну з логотипом «Єдиної Росії» на упаковці
Зберегти
Вигляд
lead
У порту міста Гент у Бельгії поліція виявила майже дві тонни кокаїну. 1900 упаковок прибули з Бразилії.

У порту міста Гент у Бельгії поліція виявила майже дві тонни кокаїну. 1900 упаковок прибули з Бразилії.

За даними федеральної судової поліції Східної Фландрії, приблизна вартість поставки — 100 мільйонів євро у перерахунку на ціни при продажі кінцевому споживачу на вулиці (або 56 мільйонів євро за ринковими цінами), пише TJ.

Кокаїн знайшли в трьох контейнерах з вантажем плитки з Бразилії. Наркотики були упаковані в 1900 пакетів. Прокуратура Бельгії порушила кримінальну справу і веде пошук організаторів каналу поставки.

Бельгійський телеканал VRT опублікував кадри оперативної відеозйомки, на яких видно, що пакети з кокаїном  помічені логотипом російської політичної партії «Єдина Росія». Відео такого ж змісту випустив нідерландський телеканал NOS.

Причина наявності логотипу на плитках не пояснюють, і європейські ЗМІ на нього уваги не звернули.

Агентство з лікарських препаратів EMCDDA відзначило, що саме на бельгійські порти припадає майже половина всіх вилучень кокаїну в Європі. За даними агентства, наркотик все частіше ввозять через північні порти.

Нагадаємо, в Аргентині правоохоронці спалили 400 кілограмів кокаїну, який знайшли в одній з будівель Російського посольства в Буенос-Айресі в лютому 2018.