Правоохоронці Аргентини спалили 400 кілограмів кокаїну, який знайшли в одній з будівель Російського посольства в Буенос-Айресі в лютому 2018.

Правоохоронці Аргентини спалили 400 кілограмів кокаїну, який знайшли в одній з будівель Російського посольства в Буенос-Айресі в лютому 2018.

Про це повідомляє ТАСС.

Партію наркотиків знищили в крематорії.

Як зазначила міністерка безпеки Аргентини Патрісія Буллріч,  правоохоронцям вдалося розсекретити «увесь злочинний ланцюг як в Росії, так і в Аргентині».

Загалом операція із зупинки постачання наркотиків тривала 14 місяців.

«Операція тривала 14 місяців, і в якийсь момент ми вже думали, що злочинці не приїдуть за вантажем, що вони все зрозуміли і хтось щось запідозрив. Однак все минуло успішно», — сказала Буллріч.

Також вона вказала, що в рамках операції правоохоронці замінювали кокаїн мукою та відслідковували поставки.

22 лютого в Аргентині правоохоронці виявили на території російського посольства у Буенос-Айресі 12 валіз з кокаїном. У валізах було 360 пакетів загальною вагою в 389 кг. Вартість партії оцінили в 50 млн євро.

За словами міністерки безпеки Буллріч, наркотики через дипмісію відправлялися в Європу і Росію. До перевезення залучали п'ятьох людей, одна з яких — співробітник посольства.

Уперше про зберіганння наркотиків у посольстві повідомив посол Росії в грудні 2016. Тієї ж ночі оперативники замінили наркотики на борошно й вбудували у валізи датчики GPS, за допомогою яких відстежували їхнє розташування та переміщення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Кокаїнова справа»: про контрабанду наркотиків з Аргентини в Росію

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile