У білоруському місті Смолевичі невідомий чоловік вчинив акт самопідпалу. Самогубець з’явився на ґанку районного відділку внутрішніх справ, подзвонив у двері та мовчки та підпалив себе.

Про це повідомив TUT.BY з посиланням на очевидця. Пізніше інформацію про самопідпал підтвердили в білоруському МВС.

Очевидець, із яким розмовляли журналісти, не одразу зрозумів, що це жива людина.

«Відразу подумав, то це лялька якась лежить, але потім помітив, що людина ворушиться. Вона була вся в якомусь білому порошку. Потім примчали дві машини "швидкої допомоги" і чоловіка відвезли», — розповів свідок події.

Причина самоспалення чоловіка невідома, він не виголошував жодних гасел. Працівники відділку загасили чоловіка з вогнегасника та викликали «швидку». Його доставили до Смолевицької районної лікарні.

Пізніше міністерство внутрішніх справ та слідчий комітет Білорусі повідомили, що 36-річний самогубець має «схильність до суїциду». У 2016 році він лікувався від психічних захворювань. За кілька днів до самоспалення чоловік телефонував до міліції, щоб попередити про спробу самогубства. Тоді його встигли зупинити.

Наразі чоловік перебуває у реанімації, він у дуже важкому стані, повідомляє прессекретар міністра охорони здоров'я Білорусі Юлія Барадун. Подробиці події та особистість чоловіка у МОЗ не розголошують, посилаючись на заборону його родичів.

Авторка: Ірина Сітнікова
Поділитись: