УКРАЇНА

У бюджеті-2018 пропонують збільшити фінансування Верховної Ради на півмільярда гривень

18 вересня, 2017 13:57
УКРАЇНА/У бюджеті-2018 пропонують збільшити фінансування Верховної Ради на півмільярда гривень
Зберегти
Вигляд
У проекті бюджету-2018 на ці потреби пропонуються витрати у розмірі 1,67 млрд гривень.

У проекті бюджету на 2018 рік запропоновано збільшити витрати на фінансування Верховної Ради майже на півмільярда гривень.

Про це йдеться у тексті проекту державного бюджету-2018, зареєстрованому у Верховній Раді та оприлюдненому на сайті парламенту.

Так, у бюджеті поточного року фінансування апарату парламенту передбачено у розмірі 1,22 мільярда гривень, натомість у проекті бюджету-2018 на ці потреби пропонуються витрати у розмірі 1,67 мільярда гривень.

Зокрема видатки на здійснення законодавчої діяльності Ради пропонують збільшити на 272 мільйона гривень, а матеріально-технічне забезпечення парламенту – на 175 мільйонів гривень.

Також, згідно документу фінансування Кабміну пропонують збільшити на на 327 мільйонів гривень. У бюджеті поточного року витрати на утримання Кабміну складають 1,18 млрд гривень. Натомість у проекті бюджету-2018 на ці потреби передбачено 1,50 млрд гривень. Зокрема пропонується збільшити фінансування Секретаріату уряду на 224 млн гривень, матеріально-технічне забезпечення на 84 млн гривень, державну аудиторську службу на 98 млн гривень, натомість витрати на державне агентство електронного урядування пропонуються зменшити на 98 млн гривень.

18 вересня спікер Верховної Ради Андрій Парубій повідомив, що парламентарі на цьому тижні мають намір розглянути судову, пенсійну, медичну реформи та провести представлення бюджету на 2018 рік.

Раніше міністр фінансів України Олександр Данилюк заявляв, що бюджет-2018 обговорюється з МВФ протягом 2-х тижнів.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини
Життя
11 лютого 2019
Депутати не підтримають закон про кримінальну відповідальність за «кнопкодавство» – автор проекту
Депутат від фракції «Народний фронт» Леонід Ємець, який є автором проекту закону про запровадження кримінальної відповідальності за неособисте голосування депутатів (№8461), вважає, що це скликання парламенту не підтримає цей проект. Цей закон депутати зареєстрували ще влітку 2018-го, але він так і не був проголосований парламент. У коментарі Громадському Ємець заявив, що парламент нинішнього скликання, на його думку, не підтримає цей закон: «На даний момент, з цим парламентом, який вже, мабуть, забув про свої обіцянки, що голосувати усі будуть особисто, і вже багато тих людей, які свого часу, в минулому скликанні, як і я, ходили у футболках «Голосуй особисто» і вимагали від «Партії регіонів» особистого голосування, ставши депутатами повторно, чомусь забули про цю свою обіцянку. Я зареєстрував законопроект, але наразі достатньої кількості голосів у парламенті, обраному за цією виборчою системою, очевидно немає», – наголосив депутат.Нагадаємо, рух ЧЕСНО повідомив, що карткою народного депутата із фракції «Блоку Петра Порошенка», президента Федерації футболу України Андрія Павелка декілька разів проголосували під час пленарного засідання Верховної Ради 7 лютого. Сам депутат в цей час перебував на 43-му Конгресі Спілки європейських футбольних асоціацій (УЄФА) у Римі.Законопроект №8461 про кримінальну відповідальність за «кнопкодавство», зареєстрували 8 червня 2018 року, а 11 червня документ надійшов на розгляд профільного комітету. Щоправда, за словами депутата, комітет так і не включив його до порядку денного./Марко Погуляєвський
Перевірено
Зберегти