В аеропорту «Бориспіль» зник засновник віртуальної мережі збуту наркотиків Telegrass Амос Дов Сільвер, якого планували екстрадувати до Ізраїлю. Чоловіка супроводжували працівники Служби безпеки України, але він зміг втекти від них.

Про це повідомили в прокуратурі Києва.

Ізраїльського «наркокороля», який також має громадянство США, мали передати ізраїльській стороні 15 серпня, але він зник в аеропорту «Бориспіль».

За цим фактом прокуратура порушила справу за статтею 393 (Втеча з місця позбавлення волі або з-під варти) Кримінального кодексу.

Як повідомляє DW, в аеропорту з чоловіка зняли електронний браслет, він пройшов паспортний контроль і зник у зоні магазинів Duty-Free. Ізраїльські правоохоронці зазначили, що разом з українськими колегами розшукують втікача.

Водночас у Прикордонслужбі України заявили в коментарі «112-му каналу», що Дов Сільвер не проходив паспортний контроль.

«Він не підходив навіть до лінії паспортного контролю. В якій зоні аеропорту міг зникнути даний громадянин, прикордонникам невідомо, адже прикордонна перевірка проводиться останньою. До неї він не дійшов», — сказали у відомстві.

У Службі безпеки підтвердили факт втечі Сільвера.

Нагадаємо, на початку серпня ватажок бразильської банди Клаувіно да Сільва прикинувся власною 19-річною дочкою і спробував втекти з в'язниці.

Через декілька днів його знайшли мертвим.

Поділитись: