Бразильського злочинця Клаувіно «Коротуна» да Сільва, який кілька днів тому намагався втекти із тюрми під виглядом власної 19-річної доньки, знайшли мертвим у його камері.

Як повідомляє The Guardian, працівники в'язниці розповіли, що розслідують усі обставини інциденту, але все виглядає так, що чоловік повісився.

Напередодні про 42-річного ватажка бразильської банди написала велика кількість ЗМІ через оригінальну спробу втечі з в'язниці.

На відео, знятому на території в'язниці, видно, що він переодягнувся в одяг своєї 19-річної доньки, яка прийшла його провідати, а на голову одягнув силіконову маску і перуку.

Клаувіно да Сільва керував одним із найбільших злочинних угруповань, яке контролювало незаконний обіг наркотиків у Ріо-де-Жанейро. У 2005 році під владою банди «Червона команда» знаходилося більше половини найнебезпечніших районів міста. Його засудили до 73 років і 10 місяців в'язниці.

6 серпня тіло да Сілви знайшли у камері тюрми Bangu 1 в Ріо-де-Жанейро, куди його перевели одразу після невдалої спроби втечі.

Щодо доньки чоловіка, яка допомагала йому під час спроби втечі, правоохоронці розпочали розслідування.

Раніше суд у США засудив до довічного ув’язнення одного з найвідоміших наркобаронів світу, мексиканця Хоакіна Гузмана Лоера, відомого як «Ель-Чапо» (коротун).

У лютому федеральний суд Нью-Йорка визнав «Ель-Чапо» виннимза 10 пунктами звинувачення, серед них — участь у злочинній групі, змова з метою відмивання отриманих від продажу наркотиків доходів, контрабанда кокаїну, героїну, марихуани та інших наркотиків.

Гузман був ватажком наркокартелю «Сіналоа», який, за даними американських чиновників, був найбільшим постачальником наркотиків у США.

У 2016 році «Ель-Чапо» втік з мексиканської в’язниці через тунель, але пізніше його затримали. У січні 2017 року мексиканьска влада передала «Ель Чапо» до США, де він розшукувався за контрабанду наркотиків у особливо великих об’ємах.

Поділитись: