Чинний прем'єр-міністр Володимир Гройсмана підтримує чинного президента і кандидата в президенти Петра Порошенка. Про це в ефірі Громадського повідомив Володимир Куренной, депутат від фракції «Блок Петра Порошенка».

«Володимир Гройсман — висуванець партії БПП в коаліції на посаду прем’єр-міністра. Він повністю залежить від фракції БПП. Саме фракція висунула Гройсмман на цю посаду в коаліції, от і все», — заявив депутат.

Він додав, що Гройсман ходив і ходить на всі публічні заходи з Порошенком, до того ж на засідання фракції після першого туру він також прийшов з Порошенком. «Я не бачу ніяких проблем», — сказав Куренной.

Нагадаємо, Володимир Гройсман на запитання Громадського, чи підтримує він Петра Порошенка на виборах президента, відповів: «А йому треба підтримка? Він нормально ходить».

Сам прем’єр згодом заявив, що планує взяти участь в наступних парламентських виборах. Глава уряду хоче, аби в наступній каденції депутатів Верховної Ради була «розумна більшість». Гройсман вважає, що призначення позачергових виборів у Раду не матиме великого значення.

Поділитись: