Міністерство охорони здоров’я Бразилії повідомило, що інфекцію коронавірусу виявили у 13-річної дівчинки, яка нещодавно побувала в Італії і Португалії.

Про це повідомив телеканал Globo.

Водночас, повідомляється, що у дівчинки відсутні будь-які симптоми захворювання. Рішення провести тест на коронавірус було пов’язано з її поїздкою в одну з країн, де існує високий ризик зараження.

Спочатку через відсутність симптомів Міністерство охорони здоров’я Бразилії навіть відмовилося включити пацієнтку в число людей, у яких підтверджено наявність коронавірусу.

«Згідно з технічним критеріям, хоча присутність вірусу і була підтверджена, його носій з відсутніми симптомами не підходить під визначення випадку, який має на увазі наявність підвищеної температури і ще щонайменше одного симптому респіраторного захворювання», — повідомили у МОЗ країни.

Таким чином кількість заражених коронавірусом у Бразилії досягла 4 людей.

Перший випадок інфікування китайським коронавірусом в Бразилії зафіксували 26 лютого.

Як швидко поширюється вірус? Які симптоми COVID-19 та як від нього захиститися? Усі новини про коронавірус в Україні та світі ми збиратимемо в текстовому онлайні.

За останніми даними, кількість інфікованих китайським коронавірусом у світі зросла до 95 416. З початку спалаху коронавірусу від хвороб, спричинених інфекцією, померли 3 285 людей. Водночас 53 278 пацієнтам вдалося одужати.

Усі новини про новий китайський коронавірус ви можете знайти на нашому сайті за хештегом коронавірус.

Поділитись: