Світ

У Британії ув'язнили пару нацистів, які назвали свою дитину на честь Гітлера

CNN
Світ/У Британії ув'язнили пару нацистів, які назвали свою дитину на честь Гітлера
Зберегти
Вигляд
У Британії суд призначив покарання у вигляді тюремного ув'язення чоловікові та жінці, які назвали свою дитину на честь Адольфа Гітлера. Суд визнав британців винними в участі у забороненому неонацистському угрупованні. Пару засудили до понад 10 років в'язниці загалом.

Королівський суд Бірмінгема засудив 22-річного Адама Томаса до 6,5 років ув'язення, а його наречену — 38-річну Клаудію Пататас до 5 років за гратами. Присяжні визнали їх винними в участі в неонацистському угрупованні «Національна дія», яке було заборонене у Великій Британії в 2016 році.

Окрім пари, за участь в угрупованні засудили ще чотирьох членів, включаючи товариша пари Даррена Флетчера, який, за твердженням прокуратури, «навчив свою дочку виконувати нацистське вітання».

Під час суду присяжні почули від прокурорів, що Томас і Пататас назвали свою дитину Адольф, у якості другого імені. Крім того, на продемонстрованих у суді фото, знайдених у будинку пари, було помітно, як батько тримає новонароджену дитину у костюмі Ку-клукс-клану.

Томас двічі намагався вступити в британську армію, однак йому відмовили. Раніше він працював охоронцем в компанії Amazon. У тюремний строк йому також включили звинувачення у тому, що він мав брошуру, у якій містилися інструкції по створенню «життєздатних» бомб.

Пататас, родом з Португалії, працювала весільним фотографом. На суді у якості доказу привели слова жінки, які вона говорила іншому члену угруповання, що «всі євреї повинні бути віддані смерті» і що вона хоче «повернути концентраційні табори».

Нагадаємо, у Німеччині чоловіка засудили до 5 місяців ув’язнення за нацистське привітання.

Також нагадаємо, що у Шотландії суд оштрафував чоловіка на $1200, який зняв відео із «зігуючим» мопсом.

Пов`язані новини