У Великій Британії 25-річному водію вантажівки, в якій 23 жовтня виявили 39 загиблих людей, повідомили про підозру ненавмисному вбивстві.

Про це передає BBC.

Поліція графства Ессекс зазначила, що чоловіку також інкримінують злочини, пов'язані з торгівлею людьми, імміграцією та відмиванням грошей.

Суд над Морісом Робінсоном відбудеться 28 жовтня у місті Челмсфорд. Інші троє підозрюваних залишаються під вартою.

Нагадаємо, 23 жовтня у Великій Британії виявили вантажівку з 39 тілами. Правоохоронці відразу затримали 25-річного водія вантажівки за підозрою у вбивстві та торгівлі людьми. Національне агентство з питань злочинності заявило, що працює над виявленням «організованих злочинних груп, які, можливо, зіграли роль».

Правоохоронці затримали 25 жовтня 38-річного чоловіка та жінку з міста Воррінгтон, а згодом затримали ще одного 48-річного чоловіка, підозрюваного в причетності до смерті 39 людей.

Правоохоронці повідомили, що температура повітря у трейлерів, який був прикріплений до вантажівки, могла бути до — 25 градусів Цельсію. Саме у трейлері виявили тіла загиблих. У поліції поки не вияснили, як люди потрапили до рефрижераторного трейлера.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile