У Британії на дострокових парламентських виборах за попередніми даними екзит-полів Консервативна партія чинної прем’єрки Терези Мей буде найбільш представленою у парламенті партією з 314 місцями

У Британії на дострокових парламентських виборах, за попередніми даними екзит-полів, Консервативна партія чинної прем’єрки Терези Мей буде найбільш представленою у парламенті з 314 місцями. Консерватори набрали найбільше  голосів, однак з таким результатом не отримають більшість у парламенті, для чого потрібно 326 місць.

Про це повідомляє ВВС.

Згідно з результатами, жодна з партій не матиме більшості у парламенті Британії.

Зазначається, що лейбористи набрали 266 місць, що на 34 більше, ніж було у них в парламенті до цього. Водночас, консерватори втратили 17.

Ліберальні демократи, відповідно до даних екзит-полів, отримують 14 місць, що на 6 більше ніж раніше. А Шотландські націоналісти отримають в парламенті 34 крісла, що на 22 менше, ніж на попередніх виборах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Випробування терактами і Брекзитом: що варто знати про вибори в Британії?

Нагадаємо, про дострокові вибори в парламент Великої Британії Тереза Мей оголосила у кінці квітня. За її словами, рішення провести голосування зараз, а не у 2020-му році продиктоване забезпечити стабільність в умовах виходу Британії з ЄС.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: