Життя

У Британії можуть стерти роботу вуличного художника Banksy

28 січня, 2018 16:39
Життя/У Британії можуть стерти роботу вуличного художника Banksy
Зберегти
Вигляд
У Британії представник місцевої влади має намір стерти з конструкцій мосту Scott Street роботу анонімного вуличного художника Banksy.

У Британії представник місцевої влади має намір стерти з конструкцій мосту Scott Street роботу анонімного вуличного художника Banksy. Міст з малюнком розташований над рікою Халл у Йоркширі, Англія.

Про це повідомляє ВВС.

Консерватор Джон Аботт заявив, що робота Banksy «не співпадає з реальним мистецтвом у місті».

 

A post shared by Banksy (@banksy) on

Йдеться про малюнок, на якому зображено дитину з мечем, а на кінці меча — олівець. Поруч розміщено підпис «Розмалюй міст!». Це зображення раніше було розміщено на офіційній сторінці Banksy в Instagram.

 

A post shared by Banksy (@banksy) on

Аботт заявив, що цю роботу Banksy треба стерти, як і будь-які графіті на стінах.

Раніше на стіні громадського туалету в Лондонському районі Шордіт віднайшли роботу «Snorting Copper», яка була створена Banksy. За вказівкою місцевої влади робота була зафарбована і забита дошками, після чого про неї поступово забули.

Британський діджей проговорився, що за маскою Bаnksy ховаєтьсязасновник гурту Massive Attack. 

ЧИТАЙТЕ: Загадкова історія Banksy: графіті, слон і Massive Attack.

Після появи трафаретів на початку своєї кар'єри, гостросоціальні та кумедні роботи Бенксі з'являлися у різних містах Британії. На той час митець вже був популярний — через високу якість і яскравість його робіт у Бристолі розпочалась справжня війна між дерслужбами, що намагалися змити графіті та громадськими організаціями, які намагалися зберегти малюнки на стінах.

Більше про:
# Bаnksy
Пов`язані новини