ENRU

У Британії опублікували текст законопроекту про вихід з Євросоюзу

У Великій Британії опублікували текст законопроекту про вихід країни з Європейського союзу, який отримав неофіційну назву «Великий закон про скасування».

Документ анулює дію Закону про Європейські співтовариства, ухваленого в 1972 році, і законів ЄС на території Британії, пише The Guardian.

Як заявив журналістам «тіньовий міністр» з питань Brexit Кейр Стармер, що представляє опозиційну партію лейбористів, у нинішньому вигляді законопроект не отримає підтримки його партії.

За його словами, Лейбористська партія вимагатиме поправок за шістьма пунктами, частина яких стосуються трудового законодавства, а також можливості уряду змінювати законодавство з мінімальною парламентською перевіркою.

У той же час міністр Британії у справах Brexit Девід Девіс заявив, що документ передбачає «максимум визначеності, цілісності та контролю» і назвав його «одним з найвизначніших законопроектів, які коли-небудь проходили через парламент, і найбільшою межею у процесі нашого виходу з Європейського союзу».

29 березня прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей підписала лист про початок Brexit.

Незважаючи на те, що Мей заявляла про так званий «жорсткий» Brexit, сторони мають майже два роки, щоб узгодити всі формальності процедури.

За 4 дні до цього в Лондоні тисячі людей пройшли маршем на знак протесту проти виходу Великої Британії з Євросоюзу.

Зазначимо, що голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив, що приклад Британії покаже іншим країнам-членам Євросоюзу, що Brexit не є хорошим варіантом для них.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Римська Декларація ЄС: задовольнити усіх і вистояти після втрати Великої Британії.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram