ENRU

У Британії підбили остаточні підсумки дострокових парламентських виборів

На дострокових парламентських виборах у Британії в ніч на суботу, 10 червня, підбили остаточні підсумки голосування.

Про це пише Deutsche Welle.

Зокрема, були були підраховані результати в останньому окрузі — лондонському Кенсінгтоні. Там розрив між Консервативною та Лейбористською партіями був настільки малий, що голоси довелось перерахувати.

Перевага консерваторів в Кенсінгтоні становить 7 тисяч голосів.

Загалом, в результаті підрахунку голосів на всіх округах консерватори перемогли з перевагою в 20 голосів, суттєво здавши свої позиції.

«Таким чином були підведені остаточні підсумки голосування. Консерватори отримують 318 місць в Палаті громад, лейбористи - 262», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 8 червня у Британії пройшли дострокові парламентські вибори, в результаті яких жодна з партій не отримає більшості у парламенті. 

Незважаючи на втрату абсолютної більшості, Тереза ​​Мей планує залишитися прем'єр-міністром, вступивши в союз з Демократичною юніоністською партією Північної Ірландії.

Разом обидві партії набирають 328 мандатів, що досить для отримання більшості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Випробування терактами і Брекзитом: що варто знати про вибори в Британії?

Про дострокові вибори в парламент Великої Британії Тереза Мей оголосила у кінці квітня. За її словами, рішення провести голосування зараз, а не у 2020-му році продиктоване забезпечити стабільність в умовах виходу Британії з ЄС.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram