Життя

У Британії призначили першого міністра з питань самотності

17 січня, 2018 23:53
Життя/У Британії призначили першого міністра з питань самотності
Зберегти
Вигляд
Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей призначила першого в країні міністра з питань самотності (minister for loneliness).

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей призначила першого в країні міністра з питань самотності (minister for loneliness).

Посаду обійняла заступниця міністра з питань спорту та громадянського суспільства Трейсі Крауч, повідомляє Evening Standard.

Зазначається, що відповідну посаду вирішили створити за рекомендацією парламентської комісії з питань боротьби з самотністю. Спочатку створити комісію мала намір політикиня Джо Кокс разом з колегою по парламенту Сімою Кеннеді. Але після вбивства Кокс у 2016 році її колеги прийняли рішення продовжити роботу в цьому напрямку й оголосили про створення комісії.

Найближчим часом уряд розробить комплексну програму, яка допоможе британцям позбутися соціальної ізольованості.

За даними Крауч, близько половини британців у віці 75 років і старше, приблизно два мільйони людей, — живуть одні і, найчастіше, не спілкуються з іншими людьми тижнями. За даними Червоного Хреста, близько дев'яти мільйонів людей у світі завжди або дуже часто почувають себе самотніми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Самотність Шинейд О'Коннор: чому важливо підтримувати людей з депресією

Пов`язані новини