У ніч проти 27 травня мешканці Британії спостерігали проливні дощі, щонайменше 15 тисяч ударів блискавки та 64 тисячі удари грому.

У Лондоні третій за пасажиропотоком аеропорт «Станстед» переніс чи скасував авіарейси після того, як блискавка вивела з ладу систему заправки літаків. У ніч проти 27 травня мешканці Британії спостерігали проливні дощі, щонайменше 15 тисяч ударів блискавки та 64 тисячі ударів грому.

Про це повідомляє Reuters.

Систему заправки літаків налагодили вже вранці неділі 27 травня. Однак пасажири скаржилися на те, що не отримали належної відповіді про причини затримки рейсів. Утім ірландський лоукостер Ryanair оголосив, що його пасажири зможуть отримати повне відшкодування вартості квитка.

Зазначається, що через проливні дощі деякі домогосподарства на півдні Британії буле затоплені, а мешканці залишилися без світла.

Як додає ВВС, у графстві Ессекс блискавка, що вдарила у дах житлового будинку, спричинила пожежу. Рятувальники гасили вогонь понад три години. Ніхто не постраждав.

Метеорологи через зливи оголосили у Британії жовтий рівень небезпеки.

На початку 2018 року у Парижі через зливи Сена вийшла з берегів і затопила вулиці. Через негоду було евакуйовано 1,5 тисячі людей, без світла залишилися понад тисяча домогосподарств.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Китаї створять «штучний дощ» площею у три Іспанії

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile