Світ

У Брюсселі суд визнав Uber незаконним

La Libre.be
Світ/У Брюсселі суд визнав Uber незаконним
Зберегти
Вигляд
Брюссельський суд з комерційних питань визнав незаконним надання транспортних послуг сервісом таксі Uber, передає La Libre.be.

Згідно з рішенням суду, такими перевезеннями у бельгійській столиці мають право займатися тільки водії з офіційною ліцензією та значком таксі на автомобілі. Відповідне рішення суд ухвалив ще наприкінці грудня, однак відомо про нього стало на початку січня.

Формальна заборона на діяльність Uber у місті вже існувала, але сервіс її ігнорував, по-своєму інтерпретуючи попередні рішення судів. Тепер за кожну незаконну поїздку на Uber накладатимуть штраф у розмірі 10 тисяч євро.

Раніше місцеві перевізники протестували проти діяльності Uber у Брюсселі та неодноразово зверталися до суду з вимогою заборонити сервіс.

У липні 2018 року в Барселоні сотні таксистів вийшли на протест проти сервісів Uber та Cabify. У червні сервіс заборонили у Туреччині. Раніше Uber заборонили у Болгарії, Данії та Угорщини. Діяльність сервісу обмежена у Франції, Італії, Німеччини, Японії та на Тайвані.

Через порушення антимонопольного законодавства, мобільний додаток Uber заборонили в Італії

Також повідомлялося, що сервіс таксі Uber йде з Данії через ухвалення нового закону, що регулює діяльність таксі.

У квітні 2018 суд заборонив сервіс таксі Uber у чеському місті Брно, а в березні влада Аризони заборонила випробування безпілотних таксі Uber.

Uber — американська компанія, що створила однойменний мобільний додаток для пошуку, виклику та оплати таксі або приватних водіїв. Додаток доступний у більш ніж 200 великих містах в 67 країнах світу, зокрема, і в Україні.

Більше про:
# Uber
# Бельгія
Пов`язані новини