Світ / Європа

У Брюсселі тисячі людей вийшли на демонстрацію на захист клімату

DW
Світ/Європа/У Брюсселі тисячі людей вийшли на демонстрацію на захист клімату
Зберегти
Вигляд
lead
У Брюсселі в неділю, 2 грудня, пройшла масова демонстрація на захист клімату. За даними поліції Брюсселя, у заході взяли участь близько 65 тисяч осіб.

Демонстранти закликали до більш жорстких заходів щодо обмеження викидів вуглекислого газу на національному, європейському і світовому рівні. Акція, учасники якої пройшли маршем по центру міста, завершилася мирно.

Зазначається, що напередодні екоактивісти провели масові демонстрації у Німеччині. За даними організаторів, на акцію в Берліні вийшли близько 16 тисяч людей, а на протест у Кельні вийшли понад 20 тисяч осіб.

У свою чергу, поліція заявила про «дуже високу кіькість учасників» акції в Кельні і понад 5 тисяч протестувальників у Берліні. Демонстранти виступали проти видобутку вугілля і кліматичної політики Німеччини у цілому.

Варто зазначити, що з 3 по 14 грудня в польському місті Катовіце пройде 24-я Конференція сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату. Головною темою зустрічі стане стримування глобального потепління і адаптація до зміни клімату.

Нагадаємо, 30 листопада тисячі протестувальників вийшли на вулиці Буенос-Айреса на акцію проти економічної політики «Великої двадцятки».

Пов`язані новини