У Центральній виборчій комісії створять спеціальну групу за участі Служби безпеки України та Служби спеціального зв'язку для детального аналізу систем ЦВК.

Про це заявив начальник Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ Олександр Климчук в ефірі програми Свобода слова на ICTV.

«У ЦВК створюється спеціальна робоча група за участі СБУ та Служби спеціального зв’язку, яка проведе детальний технічний аналіз і аудит систем ЦВК, запустить їх в експлуатацію — і потім цілодобово будуть забезпечувати безпеку систем Центрвиборчкому», — сказав Климчук.

Він додав, що за 2018 рік в Україні заблокували близько 400 кібератак.

Документи для реєстрації кандидатом у президенти за весь час роботи Центральної виборчої комісії принесли 90 людей. 8 лютого ЦВК завершила реєструвати кандидатів у президенти: остаточна кількість — 44.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Вибори президента України 2019: Хто у нас кандидати?

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile