У чернігівській школі № 30 старшокласник розпилив балончик з газом. Унаслідок інциденту сімох дітей госпіталізували для обстеження. Інцидент стався близько 12 год 4 березня.

Про це Громадському повідомила речниця Чернігівського міського відділу поліції Юлія Ковтун.

За її словами, група школярів була у вбиральні, коли інші школярі, які перебували неподалік, почули неприємний запах. Дітей вивели зі школи для провітрювання приміщення

«Дев’ять учнів поскаржилися на стан здоров’я, сімох з них відвезли в лікарню на обстеження, двох забрали батьки», — зазначила речниця поліції.

Наразі поліція розмовляє з батьками старшокласника та вчителями й розглядає можливість відкриття провадження.

Нагадаємо, наприкінці січня дев'ятикласник розпилив у школі на Буковині газовий балончик, тоді 17 дітей госпіталізували.

 26 вересня 2018 року в школі №51 у Запоріжжі з газового балону розпилили подразнюючу речовину — 28 дітей доставили у лікарню. 27 вересня всіх дітей виписали з лікарні.

А 8 травня 2018 року в Черкасах через масове отруєння учнів 2-9 класів загальноосвітньої школи госпіталізували до обласної дитячої лікарні. Школярам стало зле на ранковій лінійці, вони скаржилися на нудоту, головний біль, деякі знепритомніли. Згодом було госпіталізовано чотирьох учителів. Загалом у результаті події по медичну допомогу звернулося більше ста людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про отруєння дітей у Черкасах

Поділитись: