Усіх 28 дітей, які постраждали від розпилювання подразнювальної речовини з газового балону, виписали з лікарні.

Усіх 28 дітей, які постраждали від розпилювання подразнювальної речовини з газового балону, виписали з лікарні.

Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

«Стан дітей задовільний», — зазначили в МОЗ.

Дітей оглянули лікарі багатопрофільної дитячої лікарні № 5 та провели необхідні обстеження.

26 вересня у школі №51 у Запоріжжі з газового балону розпилили подразнюючу речовину — 28 дітей доставили у лікарню.

Нагадаємо, 8 травня у Черкасах через масове отруєння учнів 2-9 класів загальноосвітньої школи госпіталізували до обласної дитячої лікарні. Школярам стало зле на ранковій лінійці, вони скаржилися на нудоту, головний біль, деякі знепритомніли. Згодом було госпіталізовано чотирьох учителів. Загалом у результаті події по медичну допомогу звернулося більше ста людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про отруєння дітей у Черкасах

Того ж дня, 8 травня, в одній зі шкіл Новомосковська Дніпропетровської області стало зле 19 дітям.

Школярі відчули легке нездужання, в когось паморочилося в голові, водночас ніхто не знепритомнів. Керівництво школи викликало бригаду швидкої допомоги. Медики констатували у 18-ти дітей вегетосудинний пароксизм і надали допомогу на місці. В однієї дитини діагностували «невротичну реакцію» і відвезли до міської лікарні, звідки згодом відпустили додому.

21 травня зі школи в Миколаєві евакуювали 400 учнів через розпилення невідомої речовини. Через масове отруєння у школі до лікарні доправили 37 дітей, двоє з них потрапили до реанімації.

Вранці 22 травня у школі Харкова розпилили невідому речовину. Повідомлялося, що ідеться про перцевий спрей, усіх дітей евакуювали. Поліція розслідує розпилення речовини у школі Харкова за статтею хуліганство.

 

Поділитись: