У реанімаційному відділені Чернівецької обласної дитячої лікарні перебуває немовля, яке народилося у жінки з підозрою на COVID-19.

Про це повідомила пресслужба Чернівецької обласної державної адміністрації

Зараз стан новонародженого хлопчика покращився, його зняли із кисневої дотації.

Також в ОДА розповіли про стан інших хворих із підозрою або підтвердженим коронавірусним захворюванням.

Так, у реанімації Глибоцької ЦРЛ надають допомогу 4 людям. Коронавірус поки підтвердили в одного з цих пацієнтів, решта — із підозрою. Одного недужого госпіталізували до медзакладу у ніч проти неділі, 5 квітня, у важкому стані з пневмонією, його одразу ж підключили до апарату штучної вентиляції легень. Інші троє хворих – на кисневій дотації.

У реанімації Сторожинецької ЦРЛ теж є пацієнти з підозрою на COVID-19, вони на кисневій дотації. Це троє дорослих та одна дитина. Стан хворих – стабільно важкий. Якщо дитині погіршає, її планують перевести в обласну дитячу лікарню.

Один пацієнт із підозрою на коронавірус є в реанімації Кіцманської ЦРЛ. У нього пневмонія та аритмія, чоловік підключений до апарату штучної вентиляції легень.

В обласній лікарні двоє хворих на коронавірус перебувають на апаратах штучної вентиляції легень. Ще одна пацієнтка із підтвердженим COVID-19 – на кисневій дотації. Також на кисневій дотації троєє людей із підозрою на коронавірус.

Також відомо про трьох пацієнтів у реанімації Чернівецької міської лікарні №1. У двох з них підтвердили коронавірус, їхній стан покращився. Якщо позитивна динаміка збережеться, хворих переведуть у відділення. Стан недужого із підозрою на COVID-19 поки що важкий.

Ще одна пацієнтка у важкому стані у Хотинській ЦРЛ. У неї двобічна пневмонія, жінка перебуває на кисневій підтримці. Також у лікарні надають допомогу хворій, котра потрапила туди з інсультом. У жінки не було жодних ознак захворювання, але їй зробили тест, оскільки вона з Колінківців, де раніше фіксували випадки коронавірусу. Результат виявився позитивним, стан жінки стабільно важкий.

За останніми даними, у Чернівецькій області зафіксували 220 випадків захворювання, з них 5 — летальні.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: