У нейтральних водах Чорного моря у 63 км від Ялти перекинувся суховантаж під прапором Того (Африка). Внаслідок інциденту шість моряків зникли безвісти

У нейтральних водах Чорного моря у 63 км від Ялти перекинувся суховантаж під прапором Того (Африка). Внаслідок інциденту шість моряків зникли безвісти.

Про це повідомляє «Интерфакс» з посиланням на джерела у службах морського пошуку і порятунку.

Три члені екіпажу були підняті з води живими. Екіпаж суховантажу складався з трьох громадян Індії і шести громадян Сирії.

Попередньо причиною аварії судна стали складні метеоумови.

«Екіпаж судна попередньо не впорався з керуванням в складних метеоумовах, в районі катастрофи — ураганний вітер і злива. Пошуково-рятувальні роботи ускладнені сильним штормом. Хвилі досягають 3-5 метрів», — повідомило джерело.

Головний редактор Black Sea News Андрій Клименко повідомив, що суховантаж — це румунське судно ANDA, яке з 2014 року понад 30 разів порушувало санкційний режим щодо Криму та перевозило кримську пшеницю.

За словами Клименка, цього разу судно також перевозило пшеницю — близько 4 тисяч тонн.

Згідно з інформацією бази даних суден, востаннє Anda заходив у румунський порт і прямував до столиці Лівії Тріполі, куди він мав прибути 2 серпня.

Нагадаємо, раніше вантажне судно «Герої Арсеналу»(прапор Панами, порт приписки - Херсон) зникло з радарів в акваторії Чорного моря. Судно подало сигнал SOS вранці 19 квітня приблизно в 14 морських милях від берега.

На борту судна перебувало 12 членів екіпажу, серед них 9 українців, 2 росіян і 1 грузин. Спочатку стало відомо, що одного українця було врятовано

Пізніше повідомлялося, що вантажне судно «Герої Арсеналу» у Чорному морі розкололося та затонуло. Російський телеканал Life оприлюднив список членів екіпажу затонулого в Чорному морі судна «Герої Арсеналу».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: що відомо про аварію судна у Чорному морі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: