Духовний лідер Тибету Далай-лама XIV став автором музичного альбому «Внутрішній світ» («Inner World») — першого у своєму роді. Його вихід запланований на 6 липня — до 85-річчя Далай-лами.

Про це повідомляє Associated Press.

Ідею записати музичний альбом представникам Далай-лами запропонувала музикантка Джунел Кунін ще п’ять років тому. З другої спроби він погодився. Так і була створена незвична колаборація: мантри й повчання Далай-лами під музичний акомпанемент. У роботі жінці допомагав її чоловік Авраам — теж музикант і продюсер.

«(Під час роботи над альбомом Далай-лама — ред.) говорив про те, як музика може допомогти людям у способи, в які не може допомогти він; вона може подолати всі відмінності й повернути нас до нашої істинної природи й щиросердя», — розповідає Кунін.

Один із треків «Внутрішнього світу» під назвою «Співчуття» («Compassion») уже виклали онлайн.

До запису альбому долучилася й бенгальська співачка та володарка премії «Ґреммі» Ануушка Шанкар. Вона виконала трек, присвячений вшануванню матерів.

Гроші, зароблені на продажі альбому «Внутрішній світ» Далай-лами, планують передати організаціям, які займаються дослідженням у галузі так званої споглядальної науки (contemplative science).

Поділитись: