УКРАЇНА

У Дніпрі розпочали суд над підозрюваною у нападі на бійця АТО з молотком

29 січня, 2018 20:39
УКРАЇНА/У Дніпрі розпочали суд над підозрюваною у нападі на бійця АТО з молотком
Зберегти
Вигляд
У Дніпрі 29 січня розпочався суд над мешканкою Мариною Меньшиковою, яка в театрі напала з молотком на учасника бойових дій на Донбасі. Слухання відбувається в Кіровському районному суді Дніпра.

У Дніпрі 29 січня розпочався суд над мешканкою Мариною Меньшиковою, яка підозрюється у нападі в театрі з молотком на учасника бойових дій на Донбасі. Слухання відбувається в Кіровському районному суді Дніпра.

Як повідомляє «Радіо Свобода», підозрювана відмовилась від адвоката, а також заявила, що не визнає своєї провини: за її словами, в інциденті в театрі з її боку була «самооборона».

Водночас у ході судового засідання стало відомо, що кримінальне провадження, відкрите за статтею 125 КК України (умисне нанесення легких тілесних ушкоджень), перекваліфікували на статтю 296 (хуліганство).

Наступне засідання в справі заплановане на 23 березня. Підозрювана залишатиметься під вартою на час проведення досудового розслідування.

У жовтні 2016 року повідомлялось, що у Дніпрі одна з відвідувачок вистави у театрі опери й балету, побачивши бійця у формі, накинулась на нього з молотком. Учасник бойових дій дістав поранення у голову, його госпіталізували.

15 січня в Дніпрі поліція повідомила, що втретє затримала Марину Меньшикову, яка підозрюється у нападі з молотком на бійця АТО.

Крім того, пізніше з театру, де стався інцидент, звільнили артистку хору Катерину Фондуроко, яка у соцмережах підтримала нападницю.

Пов`язані новини