Спалений автомобіль головного редактора газети «Зоря» Володимира Пісоцького, 27 квітня 2019 року
Фото:

Нацполіція

У Дніпрі невідомі спалили автомобіль головного редактора газети «Зоря» Володимира Пісоцького, це вже не перший випадок підпалу машин журналістів на Дніпропетровщині.

Про це повідомив голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко.

«Підпал продовжує серію залякувань вогнем журналістів у Дніпропетровській області. Свого часу підпалили автомобіль теж головного редактора «Зорі» (на той час) Ксенії Зайцевої. У Кам'янському згоріло авто відомого журналіста і редактора Сергія Гузя. Так само у Кам‘янському вигоріла редакція місцевого видання «Событие», — написав Томіленко у Facebook.

Він наголосив, що жоден з цих випадків належно не розслідували.

«Відповідно, безкарність призводить до нових атак і залякувань. Національна спілка журналістів України висловлює солідарність із колегами із Дніпра, із Дніпропетровською облорганізацією НСЖУ», — додав Томіленко.

Регіональне відділення НСЖУ закликало правоохоронців ретельно та якомога швидше розслідувати підпал, наголосивши, що залякування журналістів — не припустимі.

У прес-службі місцевої поліції повідомили, що правоохоронці отримали повідомлення про загоряння автомобіля Volvo 27 квітня о 3:30. За цим фактом відкрите провадження за ч. 2 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу.

У лютому в Ірпіні спалили «євробляху» депутата міськради.

Поділитись: