УКРАЇНА

У СІЗО в Дніпрі вчинила самогубство жінка, що напала на військового в театрі

26 лютого, 2018 13:56
УКРАЇНА/У СІЗО в Дніпрі вчинила самогубство жінка, що напала на військового в театрі
Зберегти
Вигляд
У понеділок, 26 лютого, в дніпровському Слідчому ізоляторі вчинила самогубство Марина Меньшикова, яка у 2016 році напала на військового в театрі.

У понеділок, 26 лютого, в дніпровському Слідчому ізоляторі вчинила самогубство Марина Меньшикова, яка у 2016 році напала на військового в театрі.

Про це повідомив міський голова Дніпра Борис Філатов на своїй сторінці в Facebook.

За словами Філатова, жінка повісилася на простирадлі.

Нагадаємо, у Дніпрі 29 січня розпочався суд над Мариною Меньшиковою, яка підозрюється у нападі в театрі з молотком на учасника бойових дій на Донбасі. Слухання відбувається в Кіровському районному суді Дніпра.

Наступне засідання в справі планували на 23 березня. Підозрювана мала залишатися під вартою на час проведення досудового розслідування.

У жовтні 2016 року повідомлялось, що у Дніпрі одна з відвідувачок вистави у театрі опери й балету, побачивши бійця у формі, накинулась на нього з молотком.

Учасник бойових дій дістав поранення у голову, його госпіталізували.

15 січня в Дніпрі поліція повідомила, що втретє затримала Марину Меньшикову, підозрювану у нападі з молотком на військового.

Крім того, пізніше з театру, де стався інцидент, звільнили артистку хору Катерину Фондуроко, яка у соцмережах підтримала нападницю.

Пов`язані новини