У Дніпрі з 26 березня громадський транспорт перевозитиме тільки працівників підприємств, «що забезпечують критично важливі сфери життя міста».

Про це повідомив завідувач сектором контролю та моніторингу договірних зобов’язань департаменту транспорту і транспортної інфраструктури Дніпровської міськради Іван Васючков.

Також міська влада має організувати спеціальні автобусні, трамвайні та тролейбусні маршрути.

У транспорт пускатимуть лише за спеціальними квитками. Пасажири мають бути у масках та рукавичках.

Громадським транспортом зможуть скористатися медпрацівники, співробітники правоохоронних органів, працівники сфери ЖКГ, електромереж, співробітники продуктових магазинів, поштових служб і служб зв'язку, банківські працівники, працівники складів продовольства, харчової промисловості, фармацевтичних компаній, співробітники АЗС, соціальних служб, співробітники районних, міських і обласних адміністрацій.

Нагадаємо, з 23 березня аналогічні обмеження діють у Києві.

Наразі в Україні офіційно підтверджено 99 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2: у Чернівецькій (38), Житомирській (2), Київській (15), Донецькій (1), Дніпропетровській (2), Івано-Франківській (5), Львівській (2), Тернопільській (4), Черкаській (1) областях і в Києві (29).

Три з них летальні — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській та 33-річна — у Чернівецькій. Одна людина одужала.

Поділитись: