Війна

У «ДНР» заявили про готовність передати Нідерландам рештки тіл загиблих з рейсу MH17

4 вересня, 2017 19:33
Війна/У «ДНР» заявили про готовність передати Нідерландам рештки тіл загиблих з рейсу MH17
Зберегти
Вигляд
lead
У самоназваній «ДНР» заявили про готовність передати Нідерландам рештки тіл загиблих з рейсу MH17, знайдені поблизу місця катастрофи.

У самоназваній «ДНР» заявили про готовність передати Нідерландам рештки тіл загиблих з рейсу MH17, знайдені поблизу місця катастрофи.

Заявляють, що при обстеженні місцевості в районі аварії Boeing-777 під Торезом, було виявлено рештки людських тіл, імовірно жертв авіакатастрофи, заявили в «генпрокуратурі «ДНР». 

У «прокуратурі» бойовиків також зазначили, що наразі «готують звернення до генпрокурора Королівства Нідерландів з готовністю передати знайдені рештки для обстеження і подальшого залучення до матеріалів розслідування».

Нагадаємо, Комісія Ради безпеки Нідерландів, яка займалася розслідуванням причин катастрофи лайнера, 13 жовтня 2015 року опублікувала доповідь, в якій ідеться, що літак був збитий ракетою класу «земля–повітря», випущеної із ЗРК «Бук».

Пізніше Bellingcat оприлюднила у доповіді, що до збиття боїнга МН17 причетний генерал-майор РФ Дубинський. Однак він заперечив свою причетність до катастрофи.

Голландські журналісти знайшли будинок підозрюваного у справі МН17 генерал-майора РФ Дубинського.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто насправді збив МН17? Аналіз Bellingcat і Atlantic Council.

Малайзія сподівається, що підозрюваних у катастрофі МН17 назвуть до 2018 року. 

Також повідомлялось, винні у трагедії рейсу Boeing МН17 будуть покарані відповідно до нідерландського законодавства.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини