Журналісти знайшли у колишньої дружини президента РФ Володимира Путіна Людмили земельну ділянку, яка оцінюється у понад 400 млн рублів.

Журналісти знайшли у колишньої дружини президента РФ Володимира Путіна Людмили земельну ділянку, яка оцінюється у понад 400 млн рублів.

Про це йдеться у розслідуванні журналістки Центру дослідження корупції та організованої злочинності (OCCRP) Олесі Шмагун.

Зазначається, що Людмила Очеретна (прізвище екс-дружини Путіна після другого одруження) володіє майже 2,5 гектара в елітному котеджному селищі «Міленіум парк» у Підмосков’ї.

Вартість земельної ділянки оцінюється в 384-432 мільйони рублів. Водночас експерти зазначили, що ціна цієї землі ще вища, бо вона розташована біля лісу та річки.

Гроші на придбання земельної ділянки Людмила Очеретна отримала від фонду «Центр розвитку міжособистісних відносин» (ЦРМВ), очолюваний її новим чоловіком Артуром Очеретним.

За інформацією Шмагун, Очеретний, як і інші керівники ЦРМВ, «тісно пов’язані» із самим Путіним.

Зазначимо, що після розлучення Путіна і його екс-дружини Людмили у 2013 році їхні земельні ділянки і квартири залишилася у власності президента Росії.

Як повідомлялося, російський мільярдер із санкційного списку США виїхав до Лондона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Росіяни в офшорному досьє: віце-прем'єр, однокурсник Путіна і мільярдер.

/Павло Калашник

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile