Світ

У ФБР спростували заяву Трампа про те, що пошту Клінтон зламав Китай

30 серпня, 2018 10:42
Світ/У ФБР спростували заяву Трампа про те, що пошту Клінтон зламав Китай
Зберегти
Вигляд
У Федеральному бюро розслідувань спростували заяву президента США Дональда Трампа про те, що пошту Хілларі Клінтон зламав Китай.

У Федеральному бюро розслідувань спростували заяву президента США Дональда Трампа про те, що пошту Хілларі Клінтон зламав Китай.

Про це повідомляє The Washington Post.

ФБР заявило, що не має доказів цих слів.

«ФБР не виявило жодних доказів того, що сервери були зламані», — заявили у бюро, відповідаючи на питання про заяви Трампа.

Представник ФБР відмовився прокоментувати заклик Трампа зробити «наступний крок». Представник міністерства юстиції також відмовився від коментарів.

Нещодавно Трамп, не надавши жодного підтвердження, заявив що Китай зламав електронну пошту Клінтон, а міністерство юстиції і ФБР ризикують втратити довіру, якщо вони не вивчали таку можливість.. Він стверджував, що багато з листів, які імовірно були зламані, містять секретну інформацію.

Трамп зробив таку заяву після публікації видання The Daily Caller, у якій йшлося, китайська компанія, яка працює у Вашингтоні, зламала пошту Клінтон і отримала доступ до «майже всіх» її листів.

Нагадаємо, у березні 2015 року у США розгорівся скандал у зв'язку з електронним листуванням Клінтон. З'ясувалося, що вона в порушення встановлених вимог вела службове листування з особистої електронної пошти. Це відбувалось з 30 червня 2010-го по 12 серпня 2014 року, коли Клінтон очолювала Держдепартамент США.

У жовтні 2016 року ФБР поновило розслідування щодо листування Гілларі Клінтон. В ході розслідування було виявлено підроблені документи, які дискредитують Клінтон.

В результаті перегляду справи проти Клінтон, ФБР дійшло до висновку, що підстав для обвинувачення нема.

Пов`язані новини