Світ

У Франції арештували екс-кандидата в парламент через «святкування» у Twitter смерті поліцейського

25 березня, 2018 19:23
Світ/У Франції арештували екс-кандидата в парламент через «святкування» у Twitter смерті поліцейського
Зберегти
Вигляд
Колишнього французького лівого кандидата у парламент арештували за допис у Twitter про поліцейського, який загинув під час теракту із захопленням заручників у місті Треб.

Колишнього французького лівого кандидата у парламент арештували за допис у Twitter про поліцейського, який загинув під час теракту із захопленням заручників у місті Треб.

Про це повідомляє ВВС.

Зі слів Стефана Пуссьє у соцмережі видається, ніби він святкував загибель поліцейського Арно Бельтрама, кажучи, що «це чудово».

Пуссьє також додав, що смерть у Требі означає, що буде «на один голос менше за президента Еммануеля Макрона».

Французькі ЗМІ стверджують, що лівого кандидата в парламент за ці дописи можуть звинуватити у пособництві тероризму.

Обліковий запис Пуссьє видалили. Водночас не зрозуміло, чи це зробила адміністрація соцмережі, чи сам Пуссьє.

23 березня Редуан Лакдім, який має марокканське походження, викрав машину в Каркасоні, убивши пасажира і поранивши водія. З машини він відкрив вогонь по поліцейських на пробіжці, поранивши одного з них. Потім в сусідньому містечку Треб він зайшов до супермаркетуубив двох людей і захопив заручників.

Французький поліцейський Арно Белтрам, який обміняв себе на заручника під час теракту у супермаркеті на півдні Франції 23 березня, помер у лікарні. Він став четвертою жертвою нападів терориста.

Рада Європи і ПАРЄ засудили теракт у Франції.

Лакдім називав себе прихильником організації «Ісламська держава» і вимагав звільнити Салаха Абдесалама, заарештованого за підозрою у причетності до терактів в Парижі 2015 року. За повідомленням поліції, раніше Лакдім був відомий владі як наркоторговець.

Більше про:
# теракт
# Франція
Пов`язані новини