У Франції десятки тисяч людей вийшли на акції протесту проти трудової реформи. Мітинги і демонстрації пройшли в четвер більш ніж в 110 французьких містах. За даними профсоюзів, на вулиці вийшли 170 тисяч осіб, поліція називає цифру у 78 тисяч.

За інформацією Le Parisien, настільки масштабних акцій не було майже рік.

Міністр внутрішніх справ Франції Бернар Казнєв заявив, що 32 особи були поміщені під варту, 15 поліцейських поранені. «Загалом вчора 15 поліцейських і жандармів отримали поранення в Парижі і в провінції, два з яких середньої тяжкості, вони госпіталізовані», — сказав Казнєв.

У Парижі 1200 поліцейських і жандармів були мобілізовані, і в результаті демонстрація була розігнана після запеклих зіткнень між силами правопорядку і мітингувальниками.

Французька поліція застосувала сльозогінний газ і світлошумові гранати. Принаймні, четверо демонстрантів і вісім поліцейських і жандармів отримали поранення, в тому числі в двоє госпіталізовані з опіками від «коктейлю Молотова».

Це вже 14-а акція протесту проти трудової реформи за останні шість місяців. Майже всі попередні демонстрації також закінчувалися насильством і заворушеннями.

Поділитись: