Світ

У Франції відновились страйки працівників залізниці: рух поїздів паралізовано

14 травня, 2018 19:44
Світ/У Франції відновились страйки працівників залізниці: рух поїздів паралізовано
Зберегти
Вигляд
lead
У Франції відновились страйки працівників Державної залізниці (SNCF), які розпочалася на початку квітня 2018 року.

У Франції відновились страйки працівників Державної залізниці (SNCF), які розпочалася на початку квітня 2018 року.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Повідомляється, що у понеділок, 14 травня, на роботу не вийшли 27,6 % всіх співробітників французької залізниці, у тому числі майже три чверті машиністів.

Французькі залізничники протестують проти реформи, ініційованої урядом Фото: EPA-EFE/ETIENNE LAURENT

Страйк у травні паралізував залізничне сполучення всередині країни. Скасовано дві третини як регіональних, так і швидкісних поїздів.

Влада Франції планує змінити форму володіння залізницею, працівники побоюються приватизації Фото: EPA-EFE/ETIENNE LAURENT

Відтак 14 травня стало 19-м днем ​​страйку, організованого профспілками у квітні і який відбувається у певні дати. Наступного разу страйки пройдуть 18 і 19 травня.

Президент Макрон заявив, що попри протести не буде відмовлятись від впровадження реформи залізниці Фото: EPA-EFE/ETIENNE LAURENT

Нагадаємо, на початку квітня у Франції почались масові протести, організовані працівникам Державної залізничної компанії (SNCF).

Протестувальники вимагають підвищення заробітної платні та скасування реформи державних залізниць. Державна залізниця допустила до руху лише один високошвидкісний потяг із 8, а також один регіональний поїзд з 5.

Реформа SNCF, яка є монополістом у Франції, передбачає введення у залізничну галузь конкуренції, а також усунення в майбутньому статусу залізничника, який дає ряд пільг. Працівники залізниці побоюються, що компанію можуть приватизувати. Влада Франції заперечила такі плани.

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що не планує відмовлятись від планів щодо реформування Державної залізничної компанії (SNCF), закликавши працівників припинити страйки.

Пов`язані новини