Світ

У Франції впіймали злочинця, який втік з в’язниці на гелікоптері

3 жовтня, 2018 20:49
Світ/У Франції впіймали злочинця, який втік з в’язниці на гелікоптері
Зберегти
Вигляд
Французька поліція затримала відомого злочинця Редуана Фаїда, який на початку липня з допомогою спільників втік з в’язниці на гелікоптері.

Французька поліція затримала відомого злочинця Редуана Фаїда, який на початку липня з допомогою спільників втік з в’язниці на гелікоптері.

Про це повідомляє BBC.

Правоохоронці виявили 46-річного злочинця в його рідному місті Крей неподалік Парижу.

Крім самого Фаїда, поліцейські заарештували його трьох спільників, серед яких був його брат.

Міністерка юстиції Франції Ніколь Белубе пообіцяла, що цього разу Фаїда помістять до в’язниці суворого режиму, «де за ним слідкуватимуть надзвичайно уважно».

Нагадаємо, 1 липня 2018 року Редуан Фаїд, засуджений на 25 років позбавлення волі, втік на гелікоптері з в'язниці, розташованої поблизу Парижа. Троє озброєних чоловіків увірвались у кімнату для відвідувачів, забрали Фаїда і посадили його на гелікоптер.

Фаїда засудили за пограбування, внаслідок якого загинула жінка-поліцейська.

Це була його друга втеча з в'язниці.

У 2013 році Фаїд втік після того, як озброївшись пістолетом, взяв у заручники 4 охоронців та зруйнував за допомогою вибухівки кілька дверей у в'язниці.

Тоді він втік після півгодини перебування у виправному закладі.

Редуана Фаїда в 2001 році засудили на 30 років за пограбування банків та інкасаторських машин, однак він вийшов з в'язниці достроково у 2009, після чого написав книжку про свій шлях до кримінального світу. Але вже через рік він знову потрапив за ґрати.

/Лев Коротаєвський

Пов`язані новини