У Франції до умовного терміну покарання засудили активіста-вегана, який раніше написав пост у Facebook, де схвалював загибель м'ясника під час теракту 23 березня.

У Франції до умовного терміну покарання засудили активіста-вегана, який раніше написав пост у Facebook, де схвалював загибель м'ясника під час теракту 23 березня.

Про це повідомляє AFP.

Суд звинуватив чоловіка у «потуранні тероризму» через його публікацію у Facebook. У своєму пості він схвалював вбивство м'ясника терористами, поліція регіону помітила цю публікацію.

«Отже, ви вражені тим, що вбивцю вбили терористи. А я ні, у мене нульове співчуття до нього, тут є справедливість», — написав чоловік.

Суд виніс вирок у вигляді умовного позбавлення волі на 7 місяців. Передбачається, що чоловіка ув'язнять після хоча б однієї подібної заяви.

Відповідно до французького законодавства, будь-кому, хто схвалює тероризм або коментує його позитивно, загрожує кримінальна відповідальність.

«Я можу зрозуміти, що ви любите і захищаєте тварин, але не те, що ви ненавидите людей», — заявив після вироку адвокат сім'ї м'ясника Франк Альберті.

23 березня Редуан Лакдім, який має марокканське походження, викрав машину в Каркасоні, убивши пасажира і поранивши водія. З машини він відкрив вогонь по поліцейських на пробіжці, поранивши одного з них. Потім в сусідньому містечку Треб він зайшов до супермаркетуубив двох людей і захопив заручників.

Французький поліцейський Арно Белтрамі, який обміняв себе на заручника під час теракту у супермаркеті на півдні Франції 23 березня, помер у лікарні. Він став четвертою жертвою нападів терориста.

Рада Європи і ПАРЄ засудили теракт у Франції.

Поділитись: