У Греції запровадили обмеження на пересування — людям потрібно повідомляти про причину виходу на вулицю, а в Саудівській Аравії запровадили комендантську годину, щоб завадити поширенню коронавірусу.

Як пише Reuters, з понеділка, 23 березня, у Греції можна виходити з дому лише тим, хто йде на роботу чи повертається з неї, іде за продуктами, в аптеку, до лікаря або вигулює тварин.

Люди, які планують вийти з дому, мають заповнити спеціальну форму на урядовому сайті або відправити повідомлення на спеціальний номер. Там мають вказати місце проживання, причину виходу з дому, наприклад, адресу місця роботи та скільки часу там перебуватимуть.

За дотриманням обмежень слідкуватиме поліція. Правоохоронці можуть оштрафувати на 150 євро, якщо спеціальна форма не заповнена.

Як пише Reuters, з 23 березня Саудівська Аравія запровадила комендантську годину з 19:00 до 6:00. Обмеження діятиме протягом 21 дня.

Також у країні на два тижні зупиняють усі пасажирські перевезення з країни та до неї через коронавірус. Вантажні перевезення триватимуть.

За останніми даними, у світі офіційно зареєстровано 339 259 випадків зараження коронавірусом SARS-CoV-2, 14 706 смертей та 98 834 випадки, коли пацієнти успішно одужали після зараження.

Поділитись: