У Грузії зафіксовано 162 випадки захворювання на свинячий грип, лабораторні дослідження підтвердили 10 смертей від цього грипу. Про це 8 січня повідомив глава Національного центру з контролю захворюваннями Грузії, повідомляє «Кавказский узел». У зв'язку з цим, МОЗ Грузії перевіві 5 клінік Тбілісі на цілодобову роботу.

Зазначається, що перша смерть від вірусу H1N1 у сезоні в Грузії була зафіксована 24 грудня 2018 року. 53-річна жінка померла від свинячого грипу в реанімації у лікарні Батумі. Менш ніж через добу від свинячого гриу в Кутаїсі помер ще один пацієнт. Станом на 8 січня кількість померлих складає 10 осіб.

«Лабораторно підтверджено 162 випадки захворювання на свинячий грип. Померли 10 людей», — заявив глава Національного центру з контролю над захворюваннями і громадським здоров'ям Аміран Гамкрелідзе в ефірі телекомпанії «Руставі 2», передає «Кавказский узел».

П'ять установ з надання первинної медичної допомоги у Тбілісі з 8 січня переведені на цілодобовий режим роботи, повідомила в свою чергу прес-служба Міністерства охорони здоров'я Грузії. «Ми переходимо на надзвичайний режим роботи у зв'язку з ростом випадків захворювання на грип», — заявили у міністерстві.

При цьому в медичному центрі Мцхета оголошений карантин, який триватиме орієнтовно тиждень, заявив директор клініки Давид Лоладз у коментарі «Sputnik-Грузия». За його словами, в клініці 50 осіб проходять лікування від ГРВІ, а троє підключені до апарату штучного дихання.

За даними видання, карантин також оголошений в центральній лікарні Руставі, а в дитячій лікарні Руставі обмежений вхід для відвідувачів.

Водночас про епідемію наразі не повідомляється.

Нагадаємо, за два тижні до нового року в Україні на грип та ГРВІ захворіли понад 216 тисяч людей, четверо хворих померли.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи треба вакцинуватись від грипу?

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile