Світ / Європа

У Грузії відкликали законопроект про вирощування коноплі та експорт марихуани

Интерфакс
Світ/Європа/У Грузії відкликали законопроект про вирощування коноплі та експорт марихуани
Зберегти
Вигляд
У парламенті Грузії відкликали законопроект «Про контроль коноплі», який передбачав вирощування коноплі на території на країни, а також експорт марихуани за її межі.

«Проект закону разом з пакетом супродовжуючих законів уже повернули уряду», — повідомили російському агентству «Интерфакс» у парламенті.

Раніше голова парламенту Грузії Іраклій Кобахідзе, а також віце-прем'єр, голова МВС країни Георгій Гахарія (міністерство якого і розробляло законопроект), зустрівшись із патріархом Грузії, заявив, що проект все таки відкличуть.

Голова парламенту зазначив, що раніше громадян попереджали, що не будуть розглядати проект без компромісу з громадськістю та церквою.

«Ми й раніше неодноразово заявляли, що не будемо розглядати цей законопроект без широкого обговорення та консенсусу між суспільством та церквою, і ми цю обіцянку виконали», — сказав він.

Ще 9 жовтня у Грузії призупинили розгляд закону щодо вирощування коноплі та експорту марихуани (яку планувати використовувати в косметичних та медичних цілях) після протесту ієрахрів грузинської церкви, а також звичайних громадян.

Нагадаємо, наприкінці липня Конституційний суд Грузії визнав, що адміністративне покарання за вживання марихуани суперечить конституції країни

Пов`язані новини