Економіка / Бізнес

У Харківській області відкрили нове родовище газу

Укргазвидобування
Економіка/Бізнес/У Харківській області відкрили нове родовище газу
Зберегти
Вигляд
Державна компанія Укргазвидобування повідомила, що відкрила четверте за останній рік родовище газу у Харківській області.

Запаси газу родовища складають щонайменше 400 мільйонів кубометрів газу, водночас у компанії заявляють, що перспективні ресурси можуть скласти до 3,7 мільярда кубометрів газу.

«Сьогодні проводяться роботи з облаштування свердловини та введення її у пробну експлуатацію, а також продовжуються пошуково-розвідувальні роботи на новому родовищі», — повідомляють в Укргазвидобуванні.

Загалом, перспективні ресурси всіх чотирьох газових родовищ, відкритих у Харківській області протягом 2018 року, складають 8,2 мільярда кубометрів газу.

Раніше повідомлялось, що у листопаді 2018 року добовий видобуток газу в Україні сягнув рекордного значення за останні 4 роки — 59 мільйонів кубометрів газу.

Нагадаємо, Укртрансгаз оголосив тендер на реконструкцію найбільшого в Україні сховища підземного газу — компресорного цеху № 4 станції «Більче-Волиця» — з очікуваною вартістю 998 мільйонів гривень.

Пов`язані новини