Харків’яни намагаються орендувати собак з притулку, щоб гуляти з ними парками під час карантину, але їм відмовляють.

Про це заявила прессекретарка КП «Центр поводження з тваринами» Ольга Голубєва, повідомляє «Укрінформ».

«Протягом останнього тижня нам подзвонили понад два десятки містян з пропозицією взяти тварину в оренду під час карантину. Містяни мотивують це тим, що притулку прийдеться менше втрачатися на годування тварин, а вони зможуть гуляти в парках з собаками, на що є дозвіл в умовах карантину», — сказали в притулку.

За словами Голубєвої, «карантин — не привід брати на час тварину з притулку, щоб через два-три тижні повернути її назад».

За її словами, тварини не мають страждати через задоволення потреб людей в прогулянці під час карантину.

Вона наголосила, що «тварина, яка потрапила до притулку після того, як довго жила на вулиці, піддаючись весь час небезпеці, у нас отримує спокій, бо за нею доглядають, її годують».

«Іншими словами, тварина розуміє, що людина їй не шкодить. І коли собаку віддають у сім'ю, тварина теж прив'язується до господаря, до нового дому. Для собаки великий стрес знову повернутися до притулку, не бачити людей, до яких вона звикла», — пояснила прессекретарка.

Вона наголосила, що в притулку допомагають обрати чотирилапого друга на все життя, але у тимчасове користування на час карантину не віддають.

Наразі у притулку КП «Центр поводження з тваринами» живуть понад 100 собак та близько 100 котів. Співробітники притулку регулярно виводять собак з вольєрів, а коти мають власний відкритий майданчик для прогулянок.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на ранок 21 квітня у світі зафіксували 2 млн 481 тисячу 541 випадок інфікування SARS-CoV-2. З-поміж них 647 744 людини одужали та 170 439 померли.

В Україні станом на 21 квітня лабораторно підтвердили 6125 випадків COVID-19. З них 367 людей одужали, зокрема 18 дітей, та 161 — померла. За добу зафіксували 415 нових випадків.

Поділитись: