Патрульна поліція Харкова знайшла дівчину, яка переносила із собою 193 згортки із наркотичними речовинами. Як вона сама розповіла правоохоронцям, наркотики вона переносила для розповсюдження через так звані «закладки».

Про це йдеться в повідомленні патрульної поліції Харківської області.

Зазначається, що патрульні побачили дівчину за гаражами. Помітивши правоохоронців, вона «намагалась уникнути з ними зустрічі», а під час розмови «помітно нервувала».

У відповідь на запитання, чи має вона при собі заборонені речовини, дівчина повідомила, що в рюкзаку в неї є 193 згортки з наркотичними речовинами. На місце викликали слідчо-оперативну групу.

«У дівчини слідчі вилучили 83 згортки із кристалічною речовиною, 60 згортків з білою порошкоподібною речовиною та 50 згортків із речовиною, ймовірно, рослинного походження», — зазначається в повідомленні.

Дівчина також додала, що розносила наркотики через так звані «закладки», і «вказала на 26 місць, де вона вже встигла розкласти подібні згортки».

Надалі справою займатимуться слідчі, повідомляють у патрульній поліції Харківської області.

Раніше Служба безпеки України повідомляла, що викрила в Київській області потужну нарколабораторію з виготовлення метадону та амфетаміну, яку організували колишні працівники поліції.

Поділитись: