У Харкові поліція відкрила два кримінальні провадження проти протестувальників, які розпилили у натовпі сльозогінний газ та повалили погруддя маршалу СРСР Георгію Жукову.

Як повідомляє Відділ комунікації поліції Харківської області, під час пікетування з’їзду політичної партії група громадян знесла пам’ятник на проспекті Петра Григоренка та розпилила сльозогінний газ у натовп.

Згідно з інформацією, під час заходів група невідомих розпилила сльозогінний газ. Троє співробітників поліції, які несли службу та забезпечували правопорядок біля пам’ятника, отримали хімічний опік очей та були доставлені до лікарні.

Наразі слідчими Немишлянського відділу поліції відкриті кримінальні провадження за статтями про хуліганство та погрозу або насильство щодо працівника правоохоронного органу.

Нагадаємо, У Харкові протестувальники знесли пам'ятник маршала СРСР Георгія Жукова, який стояв неподалік від Палацу спорту, де мав відбутись з’їзд партії «Довіряй ділам» (партія очільників Харкова Геннадія Кернеса та Одеси Геннадія Труханова).

Своєю чергою, Кернес заявив, що відновить пам'ятник.

Поділитись: