У Харкові звільнили двох поліцейських, які користувались викраденим автомобілем. Також з посади звільнили керівника райвідділу, де працював один з них.

Таке рішення за результатами службового розслідування ухвалив начальник Головного управління Харківської області Валерій Сокуренко.

Нагадаємо, мешканець Києва Максим Шкварко написав у Facebook, що в ніч з 30 червня на 1 липня у нього вкрали авто, яке стояло біля будинку. Він викликав поліцію, яка зафіксувала факт викрадення. Чоловік вирішив самостійно шукати авто, а також розмістив оголошення про пошук автомобіля в соцмережах.

Через місяці він виявив машину в групі, де продаються «перебиті» авто. Шкварко зв'язався з продавцем і представився покупцем, але не розповів, що є власником авто. Завдяки фото з різних ракурсів чоловік зрозумів, що це його авто. Він домовився придбати своє ж авто за 6,5 тисяч доларів, але продавці зникли. Максим дослідив фото та встановив номер краденого авто, який свідчив про те, що машину вивезли в Харків.

За словами Шкварка, автомобіль опинився у двох братів, які працюють у харківській поліції. Він зазначив, що звернувся до слідчого з отриманою інформацією, але в поліції ніяк не реагували на звернення.

У поліції ж повідомили, що отримали заяву 25 жовтня. і призначили службове розслідування для з’ясування можливої причетності працівників харківської поліції до вчинення кримінального правопорушення. Також за цю справу взялося Держбюро розслідувань.

Поділитись: