ENRU

У Генштабі прокоментували заяву Турчинова про неефективність антитерористичної операції

Рішення про можливе завершення Антитерористичної операції на Донбасі приймає вище військово-політичне керівництво України.

Про це заявив представник Генерального штабу Збройних сил України Владислав Селезньов, коментуючи заяву секретаря РНБО про неефективність антитерористичної операції, передає УНІАН. 

«Рішення про завершення АТО приймають не в Генеральному штабі, є вище військово-політичне керівництво країни, яке приймає таке рішення. Генеральний штаб відповідно до своїх повноважень планує і проводить військові операції, а не здійснює прийняття такого рівня рішення», — заявив він.

Відповідаючи на запитання, чи інформували Генштаб ЗСУ про можливе завершення АТО, він зазначив, що «до такого рівня інформації у мене немає доступу. Це комунікація на рівні керівник РНБО — керівник Генштабу», — сказав Селезньов. 

Раніше секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що в Україні потрібно завершити антитерористичну операцію і перейти до нового формату захисту країни від гібридної війни з Росією.

Нагадаємо, що 13 квітня 2014 року тодішній в.о. президента України Олександр Турчинов оголосив про початок Антитерористичної операції.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram